Діагностика і лікування коінфекції ВІЛ/ТБ

08-12 Лютий 2010
Місце проведення:  м. Київ
Результат:

Список учасників учбового курсу «Діагностика та лікування коінфекції ВІЛ/ТБ»
08-12 лютого 2010 року, м. Київ

Прізвище, ім’я та по-батькові
Спеціальність/Посада
Місце роботи
1. Загородня Валентина Михайлівна
лікар-терапевт
Житомирський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом
2. Мамбетов В’ячеслав Володимирович
зав. відділенням інтенсивної терапії
Житомирський обласний протитуберкульозний диспансер
3. Уланова Любов Павлівна
медична сестра
Житомирський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом
4. Маценко Людмила Василіван
медична сестра
Житомирський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом
5. Трощий Юлія Олександрівна
лікар-інфекціоніст
кабінет інфекційних захворювань № 2 багатопрофільної лікарні м.Сєверодонецьк
6. Ісопеску Марина Василівна
медична сестра
кабінет інфекційних захворювань № 2 багатопрофільної лікарні м.Сєверодонецьк
7. Гребенюк Людмила Іванівна
лікар-фтизіатр
м.Сєверодонецьк,обласний протитуберкульозний диспансер
8. Жолос ТетянаОлександрівна
лікар-епідеміолог
кабінет спеціалізованої допомоги хворим на ВІЛ/СНІД Центральна міська лікарня м.Антрацит
9. Гурова Галина Трохимівна
лікар-інфекціоніст
кабінет спеціалізованої допомоги хворим на ВІЛ/СНІД ДКУ ЦМЛ м. Антрацит
10. Пурімов Олексій Олексійович
лікар-фтизіатр
Центральна міська лікарня м. Антрацит
11. Маркевич Олена Валеріївна
лікар-інфекціоніст
Полтавський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом
12. Янко Тетяна Віталіївна
медична сестра
Полтавський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом
13. Ісай Вікторія Володимирівна
лікар-фтизіатр
Кременчуцький обласний протитуберкульозний диспансер
14. Ігнатчук Марія Володимирівна
лікар-інфекціоніст
Кременчуцька центральна лікарня
15. Большова Лідія Анатоліївна
лікар-фтизіатр
Кременчуцька центральна лікарня
16. Олешко Жанна Миколаївна
медична сестра
Кременчуцька центральна лікарня
17. Стець Ольга Мирославівна
лікар-інфекціоніст
Тернопільське районне територіальне медичне об’єднання
18. Максимлюк Валентина Анатоліївна
соціальний працівник
Тернопільський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом
19. Ліснича Олена Орестівна
лікар-інфекціоніст
завідуюча Дніпропетровським міським центром профілактики та боротьби зі СНІДом
20. Смирнова Наталія Григорівна
лікар-фтизіатр
Дніпропетровський міський протитуберкульозний диспансер
21. Мендель Тетяна Андріївна
медична сестра
Дніпропетровський міський протитуберкульозний диспансер
22. Рябоконь Сергій Володимирович
лікар-інфекціоніст
Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України
23. Минак Олена Миколаївна
асистент кафедри інф. хвороб з епідеміологією
ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»
24. Карпенко Артем Володимирович
лікар-терапевт
Черкаське СІЗО
25. Прокопова Валентина Михайлівна
лікар-фтизіатр
Черкаське СІЗО
26. Романченко Ігор Вікторович
фельдшер
Черкаське СІЗО