Навчально-практичний семінар «Нові стратегії у сучасних клінічних рекомендаціях антиретровірусної терапії (АРТ) дорослих и підлітків»

ВБО «Час Життя Плюс» на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) в період з 12 по 13 жовтня 2016 року планує проведення навчально-практичного семінару на тему «Нові стратегії у сучасних клінічних рекомендаціях антиретровірусної терапії (АРТ) дорослих и підлітків».
До участі у семінарі запрошені лікарі-інфекціоністи обласних і міських центрів профілактики й боротьби зі СНІДом, КІЗ і кабінетів «Довіра», які мають практичний досвід роботи у сфері лікування й супроводу пацієнтів з ВІЛ-інфекцією, пройшли курс тематичного удосконалення «Основи АРТ» й залучені у проведення навчальних заходів за темою ВІЛ-інфекції у своєму регіоні.
ВБО «Час Життя Плюс» висловлює подяку за науково-інформаційну, технічну й організаційну підтримку при підготовці і проведенні даного науково-практичного семінару AbbVie Biopharmaceuticals GmbH  та ООО «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалс Україна». З програмою семінару можна ознайомитись тут
 

Додаткова інформація

 Agenda_Oct12_13_2016_website208,18 Кб