Запрошення до участі в опитуванні регіональних та місцевих неурядових організацій України

 

Вельмишановні колеги!

Від імені Всеукраїнської благодійної організації «Час життя плюс» висловлюємо щиру повагу всім співробітникам неурядових організацій України за Вашу невтомну працю, лідерство, людську чуйність та небайдужість у справі подолання епідемії ВІЛ-інфекції в Україні.

Даним листом запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні регіональних та місцевих неурядових організацій України, що працюють в сфері надання  медичних послуг, догляду та підтримки ЛЖВ, з метою визначення потреби у інноваціях неурядових організацій в інформаційних матеріалах для використання у роботі проектів з медико-соціального супроводу ЛЖВ.

 

Результати опитування буде зведено та проаналізовано Всеукраїнським ресурсним центром з соціально-психологічного супроводу АРТ (РЦ) ВБО «Час життя плюс». Після визначення тематики і формату інформаційних матеріалів, визначених Вами як пріоритетні та першочергово необхідні для поточної роботи, серед регіональних НУО буде оголошено конкурс на підготовку найкращого матеріалу відповідної тематики. Матеріали-переможці будуть надруковані та поширені серед НУО, які працюють у сфері медико-соціального супроводу ЛЖВ, для використання у роботі проектів. Опитування допоможе нам не лише визначити теми матеріалів, які необхідні для роботи регіональним і місцевим НУО, але й обрати їх оптимальний, найбільш зручний для працівників проектів та клієнтів формат.

Ми будемо щиро вдячні за Вашу участь в даному опитуванні і, у випадку Вашої зацікавленості, просимо заповнити опитувальник, форма якого додається до даного листа. Заповнену форму Ви можете надіслати електронною поштою на адресу  info@hivtri.org.ua та tihonenko@hivtri.org.ua (в темі електронного листа обов’язково вкажіть «Інформаційні матеріали») або факсом: (044) 254 41 44, до 18:00 15 листопада 2011 року. Контактна особа: Ольга Тихоненко, керівник РЦ.

Даний захід впроваджується в рамках діяльності Всеукраїнського ресурсного центру з соціально-психологічного супроводу АРТ за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Заздалегідь дякуємо за Вашу участь в опитуванні!

 

 

Додаткова інформація

 Додаток: Форма опитувальника86 Кб