Запрошення на тренінги «Формування та підтримка прихильності до АРТ у людей, які живуть з ВІЛ»

 

Вельмишановні колеги!

Всеукраїнська благодійна організація «Час життя плюс» в рамках діяльності Всеукраїнського інформаційно-методичного центру щодо координації та впровадження консультування з метою формування прихильності та психологічного супроводу АРТ (РЦ) за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією пропонує Вам взяти участь у тренінгу «Формування та підтримка прихильності до антиретровірусної терапії у людей, які живуть з ВІЛ».

Тренінги проходитимуть у м. Києві. Кількість учасників кожного тренінгу складає 20 осіб. Тренінги відбудуться за наступним графіком:

  1. 05-09 грудня 2011 року,
  2. 26-31 березня 2012 року,
  3. 23-27 квітня 2012 року,
  4. 04-08 червня 2012 року.

До участі у тренінгу запрошуються соціальні працівники (консультанти, психологи, кейс-менеджери, тощо) НУО, Центрів профілактики та боротьби зі СНІДом, протитуберкульозних диспансерів та центрів інтегрованої допомоги, які працюють в проектах медико-соціального та психологічного супроводу людей, які живуть з ВІЛ та приймають або готуються до прийому антиретровірусної терапії (АРТ) та мають порівняно невеликий досвід роботи або не проходили таких тренінгів раніше.

Перевага надаватиметься фахівцям з високим відсотком зайнятості у проекті з медико-соціального супроводу (75-100%), приналежністю до МДК та високим мотиваційним рівнем з реалізації даної діяльності.

Програма тренінгу є базовою й охоплює наступне коло питань: актуальність проблеми ВІЛ-інфекції та коінфекцій в Україні; ВІЛ-інфекція: патогенез, діагностика; АРТ: схеми 1-го ряду, заміни схем, побічні ефекти, важкі стани; консультування: ДКТ, первинне, повторні, з прихильності; профілактика відмов від АРТ, організація та здійснення супроводу клієнта, командний підхід, профілактика «ефекту вигорання».

Всі витрати, пов’язані з проїздом, проживанням та харчуванням учасників, забезпечуються Всеукраїнським інформаційно-методичним центром щодо координації та впровадження консультування з метою формування прихильності та психологічного супроводу АРТ ВБО «Час Життя Плюс» в рамках діяльності проекту «Кадровий потенціал та якісні послуги як ключові ланки надання допомоги ЛЖВ в Україні», який фінансується  ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією.

Для участі у тренінгу необхідно подати анкету учасника та рекомендаційний лист за підписом керівника організації, в якій працює заявник.

Заповнені заявки надсилайте, будь ласка, на адресу електронної пошти info@hivtri.org.ua або факсом (044) 254 41 44 не пізніше 22 листопада 2011 року.

Форми анкети та рекомендаційного листа додаються.

Після завершення навчання, учасники отримають сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації.

У разі, якщо у Вас виникнуть будь-які запитання чи потреба у додатковій інформації, будь ласка, звертайтесь до нас. Контактна особа - Ольга Тихоненко, керівник  РЦ, тел. (044) 254 41 44, tihonenko@hivtri.org.ua.
 

Прохання до отримувачів даного повідомлення: розішліть, будь ласка, цю інформацію всім, хто може бути у ній зацікавленим.

З повагою,

Ольга Тихоненко, Керівник Всеукраїнського інформаційно-методичного центру 

Додаткова інформація

 Анкета Учасника43.5 Кб
 Рекомендаційний лист58 Кб