Конкурс на проведення інструментальних діагностичних досліджень

 

Від 21 липня 2014 р.

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсних торгів
(далі – „Оголошення”)

ВБО «Час життя плюс» (далі – «Організація») оголошує конкурсні торги на закупівлю медичних послуг з проведення інструментальних діагностичних досліджень (комп’ютерної томографії, магнітно-резонансної терапії, біопсії та рентгену).

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для забезпечення необхідним медичним обслуговуванням клієнтів в рамках всіх проектів, що реалізовує Організація.

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

 

Назва

Кількість

1.

Комп’ютерна томографія

50

2.

Комп’ютерна томографія з введенням контрасту

33

3.

Магнітно-резонансна томографія

7

4.

Магнітно-резонансна томографія з введенням контрасту

5

5.

Біопсія

9

6.

Рентген

60

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Липень 2014 року по  грудень 2014 року

До складу послуги обов’язково повинні входити наступні позиції:

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Проведення обстеження за допомогою КТ різних органів та систем (головний мозок, грудна клітина, черевна порожнина, органи малого тазу, суглоби) без введення контрастної речовини

Тендерна пропозиція

Проведення обстежень за допомогою КТ різних органів та систем (головний мозок, грудна клітина, черевна порожнина, органи малого тазу, суглоби) з введенням контрастної речовини з урахуванням вартості речовини контрасту на масу тіла:  

 • При масі тіла 60 кг
 • При масі тіла 90 кг

Тендерна пропозиція

Проведення обстеження за допомогою МРТ різних органів та систем (головний мозок, грудна клітина, черевна порожнина, органи малого тазу, суглоби) з введення контрастної речовини

Тендерна пропозиція

Проведення обстежень за допомогою МРТ різних органів та систем (головний мозок, грудна клітина, черевна порожнина, органи малого тазу, суглоби) з введення контрастної речовини з урахуванням вартості  речовини контрасту на масу тіла:

 • При масі тіла 60 кг
 • При масі тіла 90 кг

Тендерна пропозиція

Рентген різних органів та систем (головний мозок, грудна клітина, черевна порожнина, органи малого тазу, суглоби)

Тендерна пропозиція

Біопсія

Тендерна пропозиція

Оплата послуг здійснюється на умовах:

 • оплата по факту, після надання послуг та здійснення фінансової звірки на щомісячній основі

Тендерна пропозиція

Максимальний термін виконання дослідження від моменту звернення має становити не більше 1 доби.

Тендерна пропозиція

Максимальний термін видачі результату дослідження з моменту його проведення не більше 1 доби, за винятком біопсії лімфатичних вузлів.

Тендерна пропозиція

У разі неможливості виконання дослідження Постачальником з будь-яких причин, Постачальник зобов’язаний забезпечити виконання дослідження пацієнту у термін не більше 1 доби на іншій діагностичній базі за рахунок Постачальника.

Тендерна пропозиція

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг   

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Юридична особа за законодавством України

Свідоцтво про державну реєстрацію (копія)

Перелік документів, які необхідно надати:

 • копія Статуту;
 • копія свідоцтва про реєстрацію платника податку;
 • довідка про визначення класифікаційних даних, з зазначеними видами діяльності (із статистики)

Копія Статуту, копія свідоцтва про реєстрацію платника податку, Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Право на здійснення відповідних медичних послуг (одна організація має надавати послуги КТ та МРТ)

Ліцензія

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
 3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками

       Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: +380 (63)858 66 71. Контактна особа – Сак Антон.

Порядок отримання Тендерної документації

       Форму Тендерної пропозиції можна отримати на веб-сайті організації www.hivtri.org.ua.

        Комерційні пропозиції надсилайте у друкованому вигляді: на адресу ВБО «Час життя плюс» вул. Протасів Яр, 2Д, м. Київ, 03038. (з приміткою «Конкурсні торги на послуги проведення        інструментальних діагностичних досліджень»).

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою (кур’єрською).
 2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 6 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 6 місяців.
 6. Тендерна пропозиція має бути отримана організацією у конверті форматом А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій. Якщо конверт, що містить тендерну пропозицію, не оформлений, не запечатаний та не промаркований належний чином, то в такому разі такий конверт не приймається.
 7. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
 8. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення та формі Тендерної пропозиції.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

вул. Протасів Яр, 2Д, м. Київ, 03038, (з приміткою «Конкурсні торги на закупівлю послуг з матеріально - технічного супроводу заходів»).

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється щоденно у робочі дні пн. - пт. з 09 год. 30 хв. до  17 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

 «04» серпня 2014 року, до 18 год. 00 хв. за київським часом.

Розкриття тендерних пропозицій учасників торгів відбудеться:

«06» серпня  2014 року, о 15 год. 00 хв. за київським часом за адресою:  ВБО «Час життя плюс» вул. Протасів Яр, 2Д, м. Київ, 03038

Найбільш економічно вигідна тендерна пропозиція визначається Комітетом із затвердження закупівлі ВБО «Час життя плюс» серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у Тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 10 (десяти) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом оприлюднення на веб-сайті організації www.hivtri.org.ua та шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру поштою або електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 3 (трьох) днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане електронною поштою письмове повідомлення про акцепт його пропозиції.


1
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг
 Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.

Додаткова інформація

 Оголошення про конкурс91.5 Кб