Тренінг «Неврологічні і психічні захворювання та розлади у пацієнтів з ВІЛ-інфекцією»

 

3-7 серпня 2015 року в Києві на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) відбувся тренінг «Неврологічні і психічні захворювання та розлади у пацієнтів з ВІЛ-інфекцією». До складу учасників даного тренінгу увійшло 15 лікарів-інфекціоністів та невропатологів з восьми областей України (Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Хмельницької та Черкаської).

Після проходження тренінгу учасники змогли переконатися в важливості мультидисциплінарного командного підходу, який зарекомендувала себе як найбільш ефективна модель в забезпеченні комплексного супроводу ЛЖВ, яка заснована на принципах партнерства та впроваджується, грунтуючись на ефективних діючих моделях інтеграції послуг, відповідаючи на реальні потреби пацієнтів.

Завдяки отриманим знанням з питань нейропатогенеза ВІЛ та напрацьованим в процесі навчання навичкам підходу до лікування захворювань ЦНС у пацієнтів з ВІЛ-інфекцією та ВІЛ-асоційованих нейрокогнітивних розладів, курсанти зможуть використовувати у своїй клінічній практиці кращі стандарти з лікування, догляду та соціального супроводу пацієнтів з ВІЛ інфекцією для надання їм якісної та ефективної допомоги.