Навчально-практичний семінар «Нові стратегії у сучасних клінічних рекомендаціях антиретровірусної терапії (АРТ) дорослих і підлітків»


ВБО «Час Життя Плюс» на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) в період з 26 по 27 березня 2016 року планує проведення навчально-практичного семінару на тему «Нові стратегії у сучасних клінічних рекомендаціях антиретровірусної терапії (АРТ) дорослих і підлітків».

До участі у семінарі запрошені лікарі-інфекціоністи обласних і міських центрів профілактики й боротьби зі СНІДом, КІЗ і кабінетів «Довіра», які мають практичний досвід роботи у сфері лікування й супроводу пацієнтів з ВІЛ-інфекцією, пройшли курс тематичного удосконалення «Основи АРТ» й залучені у проведення навчальних заходів за темою ВІЛ-інфекції у своєму регіоні.

ВБО «Час життя плюс» висловлює подяку за науково-інформаційну, технічну й організаційну підтримку при підготовці і проведенні даного науково-практичного семінару ООО «MSD Україна» та ООО «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалс Україна». З програмою семінару можна ознайомитись тут.

 

Додаткова інформація

 Програма семінару199.18 Кб