ВБО «Час життя плюс» у період лютого – травня 2017 року планує проведення серії науково-практичних семінарів за темою «Нові стратегії у сучасних клінічних рекомендаціях антиретровірусної терапії (АРТ) дорослих і підлітків».
До участі у семінарі запрошуються лікарі-інфекціоністи обласних і міських центрів профілактики й боротьби зі СНІДом, КІЗ і кабінетів «Довіра», які мають практичний досвід роботи у сфері лікування й супроводу пацієнтів з ВІЛ-інфекцією, пройшли курс тематичного удосконалення «Основи АРТ» й залучені у проведення навчальних заходів за темою ВІЛ-інфекції у своєму регіоні.
ВБО «Час Життя Плюс» висловлює подяку за науково-інформаційну, технічну й організаційну підтримку при підготовці серії науково-практичних семінару компаніям: ООО «МСД Україна», AbbVie Biopharmaceuticals GmbH, Gilead, ООО «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалс Україна», ViiV Healthcare та іншим партнерам.

З приводу дат проведення семінарів та можливостей Вашої участі звертайтесь за телефоном: (044) 200-28-27, контактна особа – Тетяна Перепелиця, координатор проектів ВБО «Час життя плюс».