05-06 липня 2019 у м. Києві відбувся науково-практичний семінар «На шляху до поліпшення здоров'я жінок з ВІЛ – Україна».
 
ВБО «Час життя плюс» мала за честь сприяти WAVE – Women Against Viruses in Europe, що є робочою групою EACS – European AIDS Clinical Society, в проведенні науково-практичного семінару «На шляху до поліпшення здоров'я жінок з ВІЛ – Україна» для лікарів України, які надають медичну допомогу жінкам з ВІЛ.
http://www.eacsociety.org/wave/wave-workshops/wave-workshop---kiev-ukraine.html

Лікарі, які працюють в сфері медичної допомоги пацієнтам з ВІЛ, проявили значну зацікавленість даним науково-практичним семінаром. Оскільки майже половина пацієнтів з ВІЛ в Україні – жінки, усунення прогалин і бар'єрів в здійсненні ефективної допомоги, орієнтованої на конкретні потреби жінок з ВІЛ, є вкрай актуальним важливим і корисним для лікарів України.

Структура науково-практичного семінару враховувала особливості цільової аудиторії і передбачала, що всі учасники є кваліфікованими фахівцями в сфері охорони здоров'я і надання медичної допомоги пацієнтам з ВІЛ-інфекцією, мають досвід у сфері супроводу жінок з ВІЛ.

Науково-практичний семінар включав Сесії, які проводилися викладачами WAVE/EACS. Фахівці з України також брали активну участь в Сесіях, представляли для обговорення свої матеріали і клінічні випадки.

У Сесіях застосовулися такі методи викладання/навчання:
  • інтерактивні лекції/презентації;
  • робота на основі розгляду клінічних випадків, вирішення клінічних завдань;
  • відповіді на запитання та інтерактивне обговорення.
Цей семінар є передовим курсом безперервної медичної освіти для українських фахівців, які займаються лікуванням, доглядом та підтримкою жінок, які живуть з ВІЛ: лікарів-інфекціоністів, гінекологів, педіатрів.