Шановні колеги і друзі!
Інформуємо вас, що завершується виборча компанія щодо проведення ротації (перевиборів) кандидата в члени Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від сектору ВІЛ-сервісних організацій, яка проводиться у зв’язку із закінченням трирічного терміну перебування на цій посаді Бондаренка Анатолія Матвійовича.
В оргкомітет проведення виборів надійшли документи, які підтверджують бажання і можливість (відповідність критеріям відбору кандидатів в члени Нацради) приймати участь у виборах, від двох претендентів:
  1. Бондаренко Анатолій Матвійович, президент ВБО “Час життя плюс”.  В його адресу надійшло 22 листи підтримки від різних організацій.
  2. Лазоренко Борис Петрович. В його адресу надійшло 3 листи підтримки.
 
Вибори заплановано провести 11 вересня 2020 р. об 11-00 годині шляхом голосування через електронні анкети під час онлайн зустрічі.
 
Запрошуємо вас прийняти участь в обговорені кандидатів і голосуванні.
 
Додаткову інформацію (звіти Бондаренка А.М. про його участь в роботі Нацради, резюме кандидатів, перелік організацій, які надали підтримку кожному із учасників виборчих перегонів) ви знайдете в додатках до цього оголошення.
 
Заздалегідь виказуємо щиру вдячність за участь в дистанційному зібранні і голосуванні!
 
З повагою,
Оргкомітет по проведенню виборів
 

Додаткова інформація

 Резюме Бондаренко А.М.55.5 Кб
 Резюме Лазоренко Б.П.36.37 Кб
 Перелік організацій, які надали листи підтримки Лазоренко Б.П.18.15 Кб
 Перелік організацій, які надали листи підтримки Бондаренка А.М.27.1 Кб
 Звіт загальний_Нацрада Бондаренко_202030.42 Кб
 Звіт про результати моніторингового візиту_Ужгород25.14 Кб