Шановні колеги!
 
До вашої уваги Меморандум про координацію дій та партнерство між неурядовими організаціями України, які працюють у сфері ВІЛ-сервісу. Він був розроблений у відповідності з рекомендаціями Глобального фонду і підписаний на даний момент 31 організаціями, які працюють в сфері українського ВІЛ-сервісу та надають різноманітні послуги ВІЛ-інфікованим громадянам. 
 
У вкладених файлах Ви знайдете:
  1. Текст Меморандуму,
  2. Список підписантів Меморандуму,
  3. Положення про роботу Національної Ради з питань протидії епідемії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в Україні, посилання на сайт МОЗу, де викладені усі документи, які регулюють роботу Нацради.
 
Запрошуємо ВІЛ-сервісні організації, які підтримують ідеї і завдання Меморандуму, підписувати його і приєднуватися  до нашого товариства! Для цього треба переслати електронною поштою на адресу bondarenkokiev777@gmail.com лист керівника організації (уповноваженого представника) з підтвердженням Вашого бажання підписати Меморандум, який має бути завірений підписом керівника і, бажано, печаткою організації.
 
Обрані члени Національної Ради при зверненні до Нацради із важливих, стратегічних питань мають спиратися на спільну думку тих колективів, які його підтримали на виборах. Об'єднуючим документом виборців на цей момент і є даний Меморандум.
 
Член Національної Ради з питань боротьби 
з епідемією туберкульозу і ВІЛ/СНІД в Україні
Бондаренко А.М.
т. 068-465-65-32

Додаткова інформація

 1 МЕМОРАНДУМ про співпрацю ВІЛ-сервісних організацій54.83 Кб
 3 НАЦРАДА ПОЛОЖЕННЯ25.82 Кб