Всеукраїнська благодійна організація «ЧАС ЖИТТЯ ПЛЮС» (далі – Організація) поважає сувору політичну та релігійну неупередженість, діє на засадах добровільності, рівноправності її членів, самоврядування і гласності відповідно до принципів нейтралітету, недискримінації, прозорості.
 
Організація спеціалізується на реалізації проєктів та просвітницьких програм, що націлені у напрямку елімінації вертикальної трансмісії ВІЛ та сифілісу в Україні, збільшення тривалості та покращення якості життя людей з високою складністю перебігу ВІЛ-інфекції: в пізніх стадіях ВІЛ-інфекції, із складним анамнезом АРТ та досвідом невдач лікування – шляхом надання комплексної медико-соціальної, психологічної, практичної допомоги, догляду та підтримки.
Організація застосовує підхід нульової толерантності до будь-яких форм сексуальної експлуатації, домагань та наруги. Організація прагне запобігати сексуальній експлуатації, домаганням та наруги як в рамках організації, так і в рамках реалізації всіх своїх проєктів.
 
В своїй діяльності Організація сповідує прихильність до створення безпечного середовища, вільного від будь-якої дискримінації та домагань на робочому місці, включаючи сексуальну експлуатацію та наругу.
Всі сексуальні домагання заборонені, як в офісах Організації, так і за їх межами, включаючи соціальні події, бізнес-тури, тренінгові сесії чи конференції, які проводить Організація.
Правила Організації забороняють сексуальну експлуатацію, наругу (насильство) та домагання, і тому Організація розцінює такі дії як серйозний проступок, що не тільки є підставою для застосування дисциплінарних заходів, в тому числі звільнення в дисциплінарному порядку, а й може спричинити за собою кримінальну відповідальність.
 
В Організації забороняються будь-які насильницькі дії або спроби дій сексуального характеру, зокрема щодо підпорядкованого персоналу та  отримувачів послуг.
 
В Організації забороняється надання послуг, передбачених діяльністю ВБО «Час життя плюс», в обмін на секс.
 
В Організації суворо забороняються будь-які сексуальні дії, що здійснюються з дітьми (Особами у віці до 18 років), незалежно від встановленого на місцевому рівні віку повноліття або віку добровільної згоди для вступу в статеві стосунки. Помилкове уявлення про вік дитини не є виправданням.
 
Працівники Організації зобов'язані не тільки утримуватися від вступу в статеві стосунки із цими особами, а й повідомляти про всі випадки, коли в ході виконання своїх професійних обов'язків вони виявляють передбачувані або явні ознаки СЕН.
 
Про всі підозри щодо випадків СЕН необхідно негайно повідомляти на електрону пошту info@hivtri.org.ua або у «Скринькі довіри», що знаходяться:
  • в офісі організації: м. Київ, вул. М. Амосова, 5;
  • на базі клініки Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського (пункт надання послуг): вул. М. Амосова, 5-а.
Організація твердо має намір інформувати своїх партнерів, організації, постачальників послуг, з якими співпрацює, з питань політики запобігання випадків сексуальної експлуатації та наруги та реагування на них, щоб забезпечити дотримання всіма сторонами відповідних стандартів ООН.
 
Питання сексуальної експлуатації та наруги будуть систематично включатися в програми інформаційних кампаній, навчальних / тренінгових курси підготовки спеціалістів, порядки робочих нарад / зустрічей з одержувачами допомоги (особливо, уразливими до СЕН).

З цією метою розроблено Політику протидії та захисту від сексуальної експлуатації та наруги (далі – Політика ЗСЕН), яка:
  • заохочує профілактику;
  • сприяє виявленню;
  • визначає засоби реагування;
  • встановлює чітку процедуру розслідування;
  • встановлює механізм санкцій.