Кисельова Галина Леонідівна

Галина Кисельова бере участь в розробці та реалізації проектів, спрямованих на підвищення інформаційно-освітнього рівня населення, ЛЖВ, медичних працівників у співпраці з UNICEF, Фондом Елтона Джона, Проектами USAID.

Головними напрямками в практичній діяльності Г.Л. Кисельової є проблема ВІЛ-інфекції та супутніх хвороб: удосконалення діагностики, профілактики і лікування, впровадження сучасних стандартів АРТ, лікування опортуністичних інфекцій.
 
За активної участі Г.Л. Кисельової, завдяки її активній громадянській позиції та при організації співпраці з міжнародними НУО, в АР Крим, першим з регіонів в Україні, у 2000 році розпочато АРТ дітей та підлітків, організована медична допомога дітям з ВІЛ-інфекцією. На сьогоднішній день більше 3 000 дорослих пацієнтів і 180 дітей отримують АРТ в АР Крим.
Тренерську діяльність з питань ВІЛ-інфекції Г.Л. проводить з 2000 року і по теперішній час. В якості тренера приймала участь в семінарах, тренінгах, навчальних курсах, організованих в рамках діяльності агентства Полісі (США), МО «Лікарі без кордонів», МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні», Проекту «Гармонія»(США), UNICEF, Німецького товариства розвитку GIZ, освітніх програм «Нолидж Хаб»
З 2004 року Г.Л. Кисельова активно працює в сфері проведення тренінгів для мультидисциплінарних команд з питань АРТ, лікування і діагностики опортуністичних і супутніх інфекцій, спочатку в рамках діяльності Регіонального навчально-інформаційного Центру з питань ВІЛ / СНІД в Євразії (Проект технічної допомоги ВООЗ), в подальшому в рамках діяльності Українського Національного Тренінгового Центру ВБО "Час Життя Плюс". Г.Л. Кисельова з 2004 року по теперішній час бере участь в Європейських коллаборатівних дослідженнях (ЕКІ), що проводяться ВООЗ в країнах Східної Європи, з 2011 року бере участь в клінічних дослідженнях ПЕНТА і ЕВРОСІДА.