Всеукраїнська благодійна організація «Час життя плюс» оголошує конкурс на консультанта з координації процесу підготовки галузевих стандартів медичної допомоги у сфері елімінації від матері до дитини ВІЛ-інфекції та сифілісу 
 
Конкурс проводиться в рамках проекту «Технічна допомога для валідації України в питань елімінації передачі від матері до дитини (e-ПМД) в Україні», що впроваджується ВБО «Час життя плюс» за фінансової підтримки ЮНІСЕФ в рамках програми «Надання якісних послуг стосовно ВІЛ/СНІДу, в тому числі для підлітків та вагітних жінок».
 
Технічне завдання консультанта з координації процесу підготовки галузевих стандартів медичної допомоги у сфері елімінації від матері до дитини ВІЛ-інфекції та сифілісу 
 • Приймає участь у організації та проведенні засідань мультидисциплінарних робочих груп (далі – МРГ) за темами «Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини», «Сифіліс», що затверджені наказом МОЗ України від 28.10.2020 № 2458.
 • Збирає, узагальнює, формує та подає на затвердження голові або заступнику МРГ пропозиції щодо порядку денного зустрічей, організовує присутність членів МРГ на засіданнях.
 • Узагальнює пропозиції, надані під час засідань та забезпечує виконання рішень засідань.
 • Синхронізує зміст та наповнення проектів медико-технологічних документів (клінічні настанови, стандарти) з заходами регіональних дорожніх карт з елімінації ВІЛ-інфекції та сифілісу, що погоджені Національною радою з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції від 22 серпня 2019 р.
 • Формує фінальні пакети проектів галузевих стандартів медичної допомоги у сфері елімінації від матері до дитини ВІЛ-інфекції та сифілісу та узгоджує їх з національними та регіональними спеціалістами.
 • Готує запити до державних структур та міжнародних агенцій з метою отримання необхідної інформації для підготовки медико-технологічних документів з питань елімінації передачі ВІЛ та сифілісу від матері до дитини.
 • Надає технічну підтримку у підготовці проектів інших галузевих стандартів, що включають питання елімінації передачі ВІЛ та сифілісу від матері до дитини.
 
Вимоги до професійної компетентності консультанта:
 • Вища освіта у галузі знань «Медицина».
 • Не менше 5 років досвіду роботи у сфері громадського здоров’я.
 • Досвід роботи з розробки та удосконалення нормативно-правових документів з питань охорони здоров’я.
 • Відмінні організаційні та комунікаційні навички.
 • Відмінні комп'ютерні навички (обов'язкове володіння базовими програмами MS Office).
 
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:
Для участі у конкурсі, будь ласка, надішліть супровідний лист та резюме (всі документи мають подаватись українською мовою), на адресу електронної пошти klimova@hivtri.org.ua не пізніше ніж 25 листопада 2020 року до 17:00, зазначивши у темі повідомлення «Учасник конкурсу_координація процесу підготовки галузевих стандартів медичної допомоги у сфері елімінації від матері до дитини ВІЛ-інфекції та сифілісу»
 
З переможцем конкурсу буде укладено договір цивільно-правового характеру.
Організатор конкурсу зберігає за собою право відхиляти кандидатури без пояснення причин.
 

Додаткова інформація

 ТЗ_Консультант з координації процесу підготовки галузевих стандартів медичної допомоги у сфері елімінації від матері до дитини ВІЛ-інфекці21.82 Кб