Err attach not found

Постійне підвищення якості

26-28 Січень 2015
Місце проведення:  В Києві на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) відбувся тренінг «Постійне підвищення якості» за участі міжнародних експертів Університету Вашингтону (США) Кристофера Б. Беренса та Шай Блюмер – Міруа.
Проект: До складу учасників даного тренінгу увійшло 6 мультидисциплінарних команд у складі  фахівця (який приймає участь в організації роботи медичного персоналу закладу щодо ведення пацієнтів), медичної сестри та соціального працівника з чотирьох обласних центрів профілактики та боротьбі зі СНІДом (Вінницького, Запорізького, Львівського та Одеського), а також з ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» та з Центру інфекційних захворювань «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцією/СНІД» НДСЛ «ОХМАТДИТ» (м. Київ).
Результат: Завдяки отриманим знанням та навичкам фахівці змогли охарактеризувати елементи «Моделі підвищення якості»: постановку мети, заходи та цикл Демінга (ПСІД); чітко сформулювати мету і концепцію змін свого проекту з підвищення якості та апробувати їх за допомогою ПСІД, а також зафіксувати покращення, які відбулися з часом за допомогою тимчасової діаграми / контрольного графіка змін.