Основи АРТ

16-20 Березень 2015
Місце проведення: В Києві на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) відбувся тренінг з основ антиретровірусної терапії. 
Проект: Тренінг проводився в рамках міжнародного проекту «Розбудова клінічного та управлінського потенціалу служби ВІЛ-інфекції/СНІДу України», який впроваджується Міжнародним центром підготовки та освіти в сфері охорони здоров’я (I-TECH) при Університеті Вашингтона (США) та Українським національним тренінговим центром ВБО «Час життя плюс» за підтримки Федерального агентства «Центри контролю та профілактики захворювань США» (CDC).
Результат:

Завдяки отриманим знанням та навичкам учасники зможуть визначити, яким чином самостійно долати труднощі у своїй практиці для того, щоб кваліфіковано призначати і проводити АРТ, а також забезпечувати якісний супровід пацієнтів з ВІЛ інфекцією.

Філософія командного мультидисциплінарного підходу зарекомендувала себе як найбільш ефективна у забезпеченні комплексного супроводу ЛЖВ, що ґрунтується на принципах партнерства, впроваджується, базуючись на ефективних діючих моделях інтеграції послуг, та реалізується, відповідаючи на реальні потреби пацієнтів.