Коінфекція ВІЛ/ВГС

25-29 Липень 2016
Місце проведення: 25 – 29 липня 2016 року в Києві на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) відбувся тренінг «Коінфекція ВІЛ/ВГС».
Проект: Тренінг проводився в рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я» - «ACCESS», який впроваджується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та Українським національним тренінговим центром ВБО «Час життя плюс» у тісній співпраці з ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» за підтримки Федерального агентства США «Центри з контролю та профілактики захворювань США» (CDC) в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з  ВІЛ/СНІД (PEPFAR)
 
Результат: Завдяки отриманої основної і нової інформації відносно вірусного гепатиту С, його клінічному перебігу, методам діагностики та лікування, а також напрацьованим практичним навичкам супроводу та лікування пацієнтів з ко-інфекцією ВГС / ВІЛ, лікарі зможуть використовувати у своїй клінічній практиці кращі стандарти з лікування, догляду та соціального супроводу пацієнтів з конфекцією ВІЛ/ВГС для надання їм якісної та ефективної допомоги