Err attach not found

Антиретровірусна терапія та медико-соціальний супровід ВІЛ-інфікованих дітей

05-09 Вересень 2016
Місце проведення: 05 – 09 вересня 2016 року в Києві на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) відбувся тренінг «Антиретровірусна терапія та медико-соціальний супровід ВІЛ-інфікованих дітей».
 
Проект: Тренінг проводився в рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я» - «ACCESS», який впроваджується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та Українським національним тренінговим центром ВБО «Час життя плюс» у тісній співпраці з ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» за підтримки Федерального агентства США «Центри з контролю та профілактики захворювань США» (CDC) в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з  ВІЛ/СНІД (PEPFAR).
 
Результат: Завдяки отриманої основної і нової інформації відносно антиретровірусної терапії та медико-соціального супроводу ВІЛ-інфікованих дітей, фахівці, залучені до лікування, догляду й підтримки дітей, які живуть з ВІЛ-інфекцією/СНІДом, зможуть використовувати у своїй клінічній практиці кращі стандарти з лікування, догляду та соціального супроводу дітей, включаючи проведення та супровід АРТ, що призведе до підвищення ефективності й покращення якості надання допомоги ЛЖВ на всіх рівнях в умовах реформування системи охорони здоров’я й децентралізації медичної допомоги.