Стандарти лікування опортуністичних інфекцій у ВІЛ-інфікованих пацієнтів та моніторинг результатів лікування

07-11 Листопад 2016
Місце проведення: 07 – 11 листопада 2016 року в Києві на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) відбувся тренінг «Стандарти лікування опортуністичних інфекцій у ВІЛ-інфікованих пацієнтів та моніторинг результатів лікування».
 
Проект: Тренінг проводився в рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я» - «ACCESS», який впроваджується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та Українським національним тренінговим центром ВБО «Час життя плюс» у тісній співпраці з ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» за підтримки Федерального агентства США «Центри з контролю та профілактики захворювань США» (CDC) в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з  ВІЛ/СНІД (PEPFAR).
 
Результат: Після проходження тренінгу учасники змогли оновити та розширити знання з епідеміології, етіології, патогенезу і клінічним перебігом опортуністичних інфекцій та супутніх захворювань у ВІЛ-інфікованих пацієнтів; посилити власний клінічний потенціал через отримання нових теоретичних знань і практичних навичок з діагностики, профілактики та лікування опортуністичних інфекцій та супутніх захворювань при ВІЛ-інфекції; ознайомитися з новітніми практиками діагностики та лікування опортуністичних інфекцій та супутніх захворювань при ВІЛ-інфекції.