Інтегрована медико-соціальна допомога ЛЖВ, які вживають наркотики ін'єкційним шляхом

14-18 Листопад 2016
Місце проведення: 14-18 листопада 2016 року в Києві на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) відбувся тренінг «Інтегрована медико-соціальна допомога ЛЖВ, які вживають наркотики ін'єкційним шляхом»
 
Проект: Тренінг проводився в рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я» - «ACCESS», який впроваджується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та Українським національним тренінговим центром ВБО «Час життя плюс» у тісній співпраці з ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» за підтримки Федерального агентства США «Центри з контролю та профілактики захворювань США» (CDC) в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з  ВІЛ/СНІД (PEPFAR).
 
Результат: Після проходження тренінгу учасники змогли поліпшити/вдосконалити свої навички й необхідні професійні прийоми для роботи з наркозалежними людьми та зможуть проводити й організовувати найбільш ефективні методи втручання у паціентів з подвійною патологією (ВІЛ-інфекція + зловживання ПАР)