Основи туберкульозу для представників громадянського суспільства: діагностика, лікування, підходи до організації допомоги

21-23 Березень 2017
Місце проведення: 21 – 23 березня 2017 року в Києві на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) відбувся тренінг «Основи туберкульозу для представників громадянського суспільства: діагностика, лікування, підходи до організації допомоги».
Проект: Тренінг проводився в рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я» - «ACCESS», який впроваджується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та Українським національним тренінговим центром ВБО «Час життя плюс» у тісній співпраці з ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» за підтримки Федерального агентства США «Центри з контролю та профілактики захворювань США» (CDC) в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з  ВІЛ/СНІД (PEPFAR).
Результат: Після проходження тренінгу учасники змогли дізнатися про епідеміологічні аспекти поширення ТБ; поліпшити свої знання з патогенезу, шляхів передачі, інфекційного контролю, основних клінічних проявів, діагностики та лікування туберкульозу; дізнатися про особливості супроводу клієнтів з коінфекцією ВІЛ / ТБ, дітей й підлітків з ТБ. Також учасники мали змогу удосконалити свої навички консультування клієнтів з прихильності до лікування ТБ.