Нові аспекти лікування ВІЛ-інфекції. Оптимізація АРТ

27-31 Березень 2017
Місце проведення: 21-31 березня  2017 року в Києві на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) відбувся тренінг з нових аспектів лікування ВІЛ-інфекції та оптимізації АРТ. 
 
Проект: Тренінг проводився в рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я» - «ACCESS», який впроваджується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та Українським національним тренінговим центром ВБО «Час життя плюс» у тісній співпраці з ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» за підтримки Федерального агентства США «Центри з контролю та профілактики захворювань США» (CDC) в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з  ВІЛ/СНІД (PEPFAR).
Результат: Після проходження тренінгу учасники змогли удосконалити знання та навички, необхідні для підвищення якості клінічного ведення пацієнтів з ВІЛ-інфекцією на основі сучасної інформації щодо перспектив АРТ, нових стратегій, нових АРВ-препаратів, нових Клінічних протоколів (ВООЗ, Україна, DHHS і ін.), що застосовуються в лікуванні пацієнтів з ВІЛ-інфекцією.