Нові аспекти лікування ВІЛ-інфекції. Оптимізація АРТ

02-06 Жовтень 2017
Місце проведення: 02 - 06 жовтня 2017 року в Києві на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) ВБО "Час життя плюс" відбувся тренінг з нових аспектів лікування ВІЛ-інфекції та оптимізації АРТ. 
Проект: Тренінг проводився в рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я» - «ACCESS», який впроваджується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та Українським національним тренінговим центром ВБО «Час життя плюс» у тісній співпраці з ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» за підтримки Федерального агентства США «Центри з контролю та профілактики захворювань США» (CDC) в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з  ВІЛ/СНІД (PEPFAR).
Результат: Завдяки отриманим знанням та навичкам учасники змогли:
  • Підвищити кваліфікацію (тематичне удосконалення), удосконалити знання та навички, необхідні для підвищення ефективності і поліпшення якості надання допомоги ЛЖВ на всіх рівнях допомоги в умовах реформування системи охорони здоров'я і децентралізації.
  • Використовувати в своїй практиці сучасні підходи для оптимізації лікування пацієнтів з ВІЛ-інфекцією.
  • Забезпечувати належне ведення пацієнтів з ВІЛ-інфекцією, застосовуючи командний мультидисциплінарний підхід і при цьому пам'ятаючи, що пацієнт повинен перебувати в центрі уваги (team-based and patient-centered approach).