ВІЛ-асоційовані захворювання та стани

05-07 Листопад 2018
Місце проведення: 05 – 07 листопада 2018 року в Києві на базі Українського національного тренінгового центру (УНТЦ) відбувся тренінг «ВІЛ-асоційовані захворювання та стани​».
Проект: Тренінг проводився в рамках реалізації діяльності за проектом «Прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров'я» за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках співпраці з ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».
Результат: Навчальний курс «ВІЛ-асоційовані захворювання та стани​» в рамках діяльності, яку проводить Український національний тренінговий центр (УНТЦ) ВБО «Час життя плюс», спрямований на розвиток кадрового потенціалу системи лікування, догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ) в Україні на всіх рівнях надання медичної допомоги та забезпечення якісного, орієнтованого на пацієнта, медичного і соціально-психологічного супроводу ЛЖВ. І має на меті впровадження на національному та регіональному рівнях національних стандартів надання допомоги ЛЖВ та кращих клінічних практик, заснованих на принципах доказової медицини. Як показує досвід лікувально-профілактичних заходів, не зважаючи на широкомасштабне впровадження програм АРТ, значна частина ВІЛ-інфікованих пацієнтів потребує специфічної медичної допомоги, пов’язаної з особливостями ведення випадку ВІЛ-інфекції при ВІЛ-асоційованих захворюваннях та станах. Профілактика, діагностика та лікування опортуністичних інфекцій є важливою складовою комплексної медичної допомоги хворим з ВІЛ-інфекцію та здійснюється усіма ланками медичної допомоги, відповідно до можливостей та профілю лікувального закладу.