Тендер: Організація проведення трьох п'ятиденних тренінгів (жовтень - листопад 2009 р.)

Запрошення до участі у тендері

Назва: Організація (послуги логістики, конференц-сервісу) проведення 3 п'ятиденних тренінгів на період з жовтня по листопад 2009 року

Дата відкриття тендерного оголошення: 17 вересня 2009 року
Останній термін подання тендерних заявок: 28 вересня 2009 року

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

Всеукраїнська благодійна організація «Час Життя Плюс» має честь запросити Вас до участі у тендері на організацію проведення тренінгів (послуги логістики, конференц-сервісу) з ведення випадків ТБ-ВІЛ (клінічний компонент) для лікарів медичних установ фтизіатричної служби та служби профілактики та боротьби зі СНІДом.

Український національний тренінговий центр ВБО «Час Життя Плюс» на замовлення Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (далі - ВООЗ) у період з жовтня по листопад 2009 року планує проведення 3 циклів п'ятиденного навчального курсу «Діагностика та лікування коінфекції ВІЛ/туберкульоз» для лікарів фтизіатричної служби та служби профілактики та боротьби зі СНІДом АР Крим, Дніпропетровської, Донецької, Херсонської областей та м. Севастополь. Дана діяльність проводиться в рамках Дворічної угоди про співробітництво між Міністерством охорони здоров'я України та Європейськім регіональним бюро ВООЗ на 2008-2009 роки.

Проведення навчальних курсів(тренінгів) заплановано на наступні дати:

  1. 5-9 жовтня 2009 року,
  2. 2-6 листопада 2009 року,
  3. 16-20 листопада 2009 року.

Тренінги розраховано на 72 учасники - лікарів-інфекціоністів та лікарів-фтизіатрів АР Крим, Дніпропетровської, Донецької, Херсонської областей та м. Севастополь - по 24 учасники у кожному навчальному курсі.

Тренінги проводитимуться на базі клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України» за адресою: вул. Івана Мазепи, 23, м. Київ.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ

Тендерні пропозиції повинні бути подані за аплікаційною формою, що додається до цього оголошення:

  • Ціни за одиницю продукції і загальна вартість повинні бути вказані в національній валюті України.
  • Пропозиція має містити умови оплати.
  • Максимальна встановлена ціна має залишатися фіксованою.
  • Термін дії пропозиції. Термін дії Вашої пропозиції повинен становити мінімум 2 місяці з моменту її надання і повинен бути вказаний в пропозиції.
  • Доповнення пропозицій документами, що засвідчують здатність та право відповідно до українського законодавства здійснювати діяльність з організації тренінгових заходів є обов'язковим,
  • Вітається надання додаткових матеріалів з описом досвіду заявника, докладними описами послуг і брошурами.

ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ

У разі Вашої зацікавленості, Ваша пропозиція повинна бути отримана в електронному вигляді не пізніше 28.09.2009 року до14:00, за адресою електронної пошти: semenova@hivtri.org.ua, у темі повідомлення вкажіть «Тендерна пропозиція на організацію тренінгів 2009».

Тендерна заявка, засвідчена відповідним підписом та печаткою, разом з документами що засвідчують здатність та право відповідно до українського законодавства здійснювати діяльність з організації тренінгових заходів,  має надійти на адресу ВБО «Час Життя Плюс»: вул. Івана Мазепи, м. Київ, 01015 не пізніше 28.09.2009 року до 18:00, реєстратор заявок - Катерина Гриценко, 8(044) 254 2144, 8(044) 254 4144, katya@tl-plus.org.ua.

Заявки, отримані після зазначеного терміну, або надані з порушеннями вищезазначених умов, будуть дискваліфіковані і не будуть прийматися до розгляду.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання з приводу підготовки тендерної пропозиції, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців:

Олена Семенова, менеджер програми, 
тел. 8(067) 236 4838, 8(044) 254 2144, 8(044) 254 4144, 
semenova@hivtri.org.ua.

Ми заздалегідь дякуємо Вам за участь в тендері.

З повагою,

А. М. Бондаренко, 
Президент  організації

Додаткова інформація

 форма тендерної пропозиції (формат XLS, 39K)39 Кб