Онлайн консультирование

В рамках реалізації проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення системи охорони здоров'я», який реалізується в Україні за підтримки Федерального агентства США Центру контролю за захворюваністю (CDC) Український національний тренінговий центр ВБО «Час життя плюс» проводить на своїй базі онлайн – консультації з діагностики, профілактики та лікування опортуністичних інфекцій у ВІЛ-інфікованих пацієнтів для медичних працівників лікувальних закладів усіх рівнів:
  • обласні та міські центри СНІДу,
  • сайти АРТ,
  • кабінети Довіри,
  • KіЗи районних / міських лікарень,
  • протитуберкульозні та психо-наркологічні диспансери тощо.
Просимо Вас взяти до уваги представлену інформацію і поширити її серед лікувальних закладів Вашого регіону для забезпечення максимальної консультативної підтримки медичних працівників, які надають допомогу ВІЛ-інфікованим пацієнтам.
 
Хто та як може отримати онлайн консультацію? Фахівці лікувальних установ, що надають медичну допомогу ВІЛ-інфікованим пацієнтам, можуть звернутися для отримання консультації щодня, з понеділка по п'ятницю, з 15:00 до 18:00 за телефоном +38 067 505-38-28 (забезпечується зворотний дзвінок), з використанням Skype (ім'я: hiv.oi).
Додатково, для Вашої зручності, консультації можна отримати в будь-який час, надіславши запитання на адресу електронної пошти: [email protected] з поміткою в темі листа «Консультації ОІ».
 
 Хто проводить онлайн консультування?
 
Консультації проводять фахівці Відділення СНІДу з палатою інтенсивної терапії клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського»:
  • Коломійчук Людмила Антонівна (Лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії; Відділення СНІДу з палатою інтенсивної терапії Клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського»).
  • Супруненко Тетяна Василівна (Лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії; Відділення СНІДу з палатою інтенсивної терапії Клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського»).
  • Доан Іван Тханевич (Лікар-інфекціоніст; Відділення СНІДу з палатою інтенсивної терапії Клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського»).
  • Євдокімов Андрій Станіславович (Лікар-інфекціоніст; Відділення СНІДу з палатою інтенсивної терапії Клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського»).