Тендер: Організація та логістичний супровід проведення тренінгів (вересень 2010 - червень 2011)

Запрошення до участі в тендері
 
Назва: Організація (послуги логістики, конференц-сервісу) та логістичний супровід проведення тренінгів
 
Дата відкриття тендерного оголошення: 22 липня 2010 року
Останній термін подання тендерних заявок: 11 серпня 2010 року
 
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:
 
Всеукраїнська благодійна організація «Час Життя Плюс» має честь запросити Вас до участі у тендері на організацію проведення тренінгів (послуги логістики, конференц-сервісу) для фахівців, які працюють в сфері лікування, догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ.
 
Тендер проводиться в  рамках проекту «Кадровий потенціал та якісні послуги як ланки надання допомоги ЛЖВ в Україні», який реалізовується в рамках програми «Підтримка профілактики ВІЛ та СНІД, лікування та догляд для найуразливіших верств населення в Україні», що впроваджується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІД, туберкульозом та малярією у період з 01 липня 2010 року по 30 червня 2011 року.
 
ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ
 
У разі Вашої зацікавленості, Ваша пропозиція повинна бути отримана в електронному вигляді не пізніше 11 серпня 2010 року до14:00, за адресою електронної пошти: katya@tl-plus.org.ua та semenova@hivtri.org.ua, у темі повідомлення вкажіть «Тендерна пропозиція на організацію тренінгів 2010».
Тендерна заявка, засвідчена відповідним підписом та печаткою, разом з документами,що засвідчують здатність та право відповідно до українського законодавства здійснювати діяльність з організації тренінгових заходів, має надійти на адресу ВБО «Час Життя Плюс»: вул. Івана Мазепи, м. Київ, 01015 не пізніше 11 серпня 2010 року до 18:00, реєстратор заявок - Катерина Гриценко, фахівець з логістики, (044) 254 2144, (044) 254 4144, katya@tl-plus.org.ua.
 
Заявки, отримані після зазначеного терміну, або надані з порушеннями вищезазначених умов, будуть дискваліфіковані і не будуть прийматися до розгляду.
 
Якщо у Вас виникнуть будь-які питання з приводу підготовки тендерної пропозиції, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців:
 
Катерина Гриценко, фахівець з логістики, (044) 254 2144, (044) 254 4144, katya@tl-plus.org.ua та  Олена Семенова, менеджер програми, тел. 067 236 48 38, (044) 254 2144, (044) 254 4144, semenova@hivtri.org.ua .
 
 
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ
 
Назва тендеру: Організація та логістичний супровід тренінгів для фахівців, які працюють в сфері лікування, догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ
 
Місце виконання: м. Київ
Орієнтовна дата початку надання послуг: вересень 2010 р.
Орієнтовна дата закінчення надання послуг: червень 2011 р.
 
Технічне завдання складається з двох незалежних блоків:
 
1. Організація та логістичний супровід 12 навчальних курсів (тренінгів) з клінічних питань для мультидисциплінарних команд з усіх регіонів України
 
Інформація про тренінги:
Тривалість кожного тренінгу складає 5 днів (робочі дні: понеділок – п’ятниця).
12 тренінгів розраховано на 288 учасників з усіх регіонів України по 24 учасники у кожному навчальному курсі. Склад учасників: лікарі-інфекціоністи, лікарі-фтизіатри, медичні сестри та соціальні працівники.
Відшкодування проїзду у вагонах класу купе або автобусом.
Харчування: сніданок, обід, вечеря та 2 кава-паузи щоденно протягом тренінгу.
Проживання: готель, розміщення - двомісні номери (у окремих випадках 1-2 одномісні). Заїзд у день початку тренінгу, виїзд у день закінчення тренінгу.
Організація трансферу: 1) залізничний вокзал – готель - залізничний вокзал, 2) готель – місце проведення - готель щоденно.
Оренда конференц-залів не потрібна.
 
Тренінги проводитимуться на базі клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України» за адресою: вул. Івана Мазепи, 23, м. Київ.
 
Частота проведення тренінгів – 1-2 рази на місяць протягом запланованого періоду (вересень 2010 р. - червень 2011 р.)
 
2. Організація та логістичний супровід 4 навчальних курсів (тренінги) з формування прихильності до АРТ для соціальних працівників та психологів проектів з догляду та підтримки людей, які живуть з ВІЛ, з усіх регіонів України
 
Інформація про тренінги:
Тривалість кожного тренінгу складає 4 дні (робочі дні: понеділок – четвер).
4 тренінги розраховано на 80 учасників з усіх регіонів України по 20 учасників у кожному навчальному курсі. Склад учасників: соціальні працівники та психологи.
Відшкодування проїзду у вагонах класу купе або автобусом.
Харчування: сніданок, обід, вечеря та 2 кава-паузи щоденно протягом тренінгу.
Проживання: готель, розміщення - двомісні номери. Заїзд у день початку тренінгу, виїзд у день закінчення тренінгу.
Організація трансферу: 1) залізничний вокзал – готель - залізничний вокзал, 2) готель – місце проведення (якщо місце проведення не співпадатиме з місцем проживання) - готель щоденно.
Оренда конференц-залів з 9:00 до 18:00 щодня протягом тренінгу, бажано організувати приміщення для проведення тренінгу за місцем проживання учасників.
 
Частота проведення тренінгів : жовтень та грудень 2010 р., березень та травень 2011 р.
 
ОСОБЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ
 
На свій розсуд Заявник може подавати тендерну пропозицію за всіма або за одним з вищенаведених блоків. Однак, перевага надаватиметься Заявникові з потужністю організувати весь комплекс послуг, запитуваних даним оголошенням. 
 
ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ
 
Тендерні пропозиції повинні бути подані за аплікаційною формою, що додається до цього оголошення:
  • ціни за одиницю продукції і загальна вартість повинні бути вказані в національній валюті України;
  • пропозиція має містити умови оплати;
  • максимальна встановлена ціна має залишатися фіксованою;
  • термін дії Вашої пропозиції повинен становити мінімум 3 місяці з моменту її надання й повинен бути вказаний в пропозиції;
  • обов’язковим є доповнення пропозицій документами, що засвідчують здатність та право Заявника відповідно до українського законодавства здійснювати діяльність з організації тренінгових заходів;
  • надання додаткових матеріалів з описом досвіду заявника, докладними описами послуг і брошурами вітається.
Ми заздалегідь дякуємо Вам за участь в тендері.
 
З повагою,
 
А.М. Бондаренко, 
Президент  організації 

Додаткова інформація

 форма тендерної пропозиції (формат XLS, 54K)54 Кб