Конкурс на найкращий друкований матеріал

До уваги керівників ВІЛ-сервісних НУО України

Вельмишановні колеги,

Від імені Всеукраїнської благодійної організації «Час життя плюс» висловлюємо щиру повагу всім співробітникам неурядових організацій України за Вашу невтомну працю, лідерство, людську чуйність та небайдужість у справі подолання епідемії ВІЛ-інфекції в Україні.

Дозвольте подякувати Вам за Вашу активну участь в опитуванні регіональних та місцевих неурядових організацій України, що працюють в сфері надання медичних послуг, догляду та підтримки людям, які живуть з ВІЛ(ЛЖВ), з метою визначення потреби неурядових організацій у інформаційних матеріалах для використання у роботі проектів з медико-соціального супроводу, догляду та підтримки ЛЖВ.

Нагадуємо, що опитування, яке проводилось протягом вересня-грудня 2010 року, мало на меті визначити 3 найактуальніших теми для видання друкованих матеріалів інформаційного, методичного або інформаційно-методичного характеру, орієнтованих на цільові групи проектів з надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ, та/або на фахівців, які працюють в сфері надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ.

За результатами опитування окреслено потребу у виданні друкованих матеріалів за великим розмаїттям тем, що не дало змоги визначити 3 найактуальніші. Таким чином, за згодою ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» було прийнято рішення не обмежувати коло тем для конкурсу на друковані матеріали для проектів з надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ.

Даним листом запрошуємо Вас до участі у конкурсі на найкращий друкований матеріал за темами, які можуть бути корисними для роботи проектів з надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ.

Друковані матеріали, які подаватимуться на конкурс, можуть висвітлювати наступні теми (зверніть увагу, що нижченаведений перелік тем є орієнтовним й не обмежує Ваші пропозиції):

 1. ВІЛ та жінка
 2. АРВ-препарати
 3. АРВ-терапія
 4. Взаємодія НУО з іншими організаціями і закладами для ЛЖВ в регіоні
 5. Гепатити та ВІЛ-інфекція
 6. Добровільне консультування та тестування (ДКТ)
 7. Життєвий цикл ВІЛ
 8. Основи консультування при ВІЛ-інфекції
 9. Основні аспекти з організації та проведення груп самодопомоги для ЛЖВ
 10. Особливості роботи ВІЛ+ТБ
 11. Особливості роботи ВІЛ+ТБ+СІН
 12. Паліативна допомога при ВІЛ-інфекції
 13. Прихильність до АРТ
 14. Профеcіограма соціального працівника
 15. Профілактика професійного вигорання
 16. Робота з дискордантними парами
 17. Розкриття статусу при ВІЛ-інфекції

Друкований матеріал може бути поданий в форматі плакату, буклету, брошури, посібника. Обсяг брошури або посібника не може перевищувати 100 сторінок.

Друковані матеріали, подані на конкурс мають носити інформаційний, методичний, інформаційно-методичний характер та бути спрямовані на цільові групи проектів з надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ, та/або на фахівців, які працюють в сфері надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ.

Друкований матеріал може бути поданий як у вигляді макету, так і у вигляді рукопису в електронній формі.

Будь ласка, зверніть увагу, що участь у конкурсі не передбачає грошової, матеріальної чи будь-якої іншої винагороди авторам матеріалів, поданих на конкурс.

Участь у конкурсі передбачає друк інформаційних, методичних, інформаційно-методичних матеріалів, що переможуть у конкурсі з зазначенням імен авторів даних матеріалів.

Друковані матеріали, що переможуть у конкурсі, будуть опубліковані не пізніше червня 2011 року та розповсюджені серед організацій та проектів, які надають медичну допомогу, догляд та підтримку для людей, які живуть з ВІЛ.

Для розгляду зібраних пропозицій щодо тематичних матеріалів буде створено конкурсну комісію, до складу якої увійдуть фахівці ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ», ВБО «Час Життя Плюс» та інших організацій. З метою забезпечення якості матеріалів, точності та повноти викладення інформації, до доопрацювання проектів інформаційних матеріалів, що переможуть у конкурсі, буде залучено консультантів-рецензентів з числа експертів Всеукраїнського ресурсного центру з соціально-психологічного супроводу АРТ з досвідом розробки навчально-інформаційних матеріалів у складі: лікар-інфекціоніст, соціальний працівник/кейс-менеджер, психолог.

Для участі у конкурсі, будь ласка, надішліть Ваш(і) інформаційний(і) матеріал(и) разом з реєстраційною формою, що додається до даного листа, на електронну адресу Всеукраїнського ресурсного центру з соціально-психологічного супроводу АРТ ВБО «Час Життя Плюс» info@hivtri.org.ua, в темі електронного листа обов’язково вкажіть «Конкурс «Інформаційні матеріали».

Зверніть увагу, у разі, якщо інформаційний матеріал міститиме фотографії, до примірника матеріалу необхідно додати згоду особи або осіб, зображених на фотографії.

Матеріали на конкурс приймаються до 17:00 години 31 березня 2011 року.

Контактна особа: Ольга Тихоненко, керівник Всеукраїнського ресурсного центру,  тел.. (044) 254 241 44, електронна пошта:tihonenko@hivtri.org.ua.

Даний конкурс та публікація друкованих матеріалів за його результатами впроваджується в рамках діяльності Всеукраїнського ресурсного центру з соціально-психологічного супроводу АРТ за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

Додаткова інформація

 Реєстраційна форма конкурсу на друковані інформаційні матеріали (формат MS Word, 53K)53.5 Кб