Тендер: Проведення інструментальної діагностики (комп’ютерна томографія, магнитно-резонансна томографія, рентген, біопсія) (серпень 2011 - липень 2012)

Запрошення до участі в тендері

Назва: Проведення інструментальних діагностичних досліджень (комп ’ютерна томографія, магнитно-резонансна томографія, рентген, біопсія)
Дата відкриття тендерного оголошення: 01 серпня 2011 року
Останній термін подання тендерних пропозицій: 22 серпня 2011 року

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

Всеукраїнська благодійна організація «Час Життя Плюс» має честь запросити Вас до участі у тендері на проведення інструментальних діагностичних досліджень (комп’ютерна томографія, магнитно-резонансна томографія, рентген, біопсія). Загалом даними послугами планується охопити 600 клієнтів.

 

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ

Тендерні пропозиції мають бути подані за аплікаційною формою, що додається до цього оголошення:

 • Пропозиція має містити назви та опис технічних характеристик обладнання, на якому проводитиметься дослідження, та речовин для проведення досліджень з контрастом (у довільній формі).
 • Пропозиція має містити опис носіїв, на яких видаються результати досліджень, наприклад, плівки, диски, підготовку та типи зразків біопсії (у довільній формі).
 • Пропозиція має містити умови оплати.
 • Ціни за окрему послугу повинні бути вказані в національній валюті України.
 • Встановлена ціна послуги має залишатися фіксованою.
 • Термін надання послуг: 01 вересня 2011 року – 31 липня 2012 року.
 • Документи, що засвідчують право відповідно до законодавства України здійснювати діяльність з надання послуг, вказаних в аплікаційній формі, є обов’язковими до пред’явлення в тендерній заявці.
 • Має бути доданий графік надання послуг (дні і години прийому).
 • Мають бути надані форми бланків з результатами досліджень (примірники).

Перелік видів досліджень і їх кількість зазначені в аплікаційній формі, яка додається до даного оголошення.

ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ

У разі Вашої зацікавленості, Ваша повністю укомплектована тендерна пропозиція, завірена відповідним підписом та печаткою має надійти на адресу ВБО «Час Життя Плюс»: вул. Лаврська, 11 (колишня – вул. Івана Мазепи, 23), м. Київ, 01015, Україна,  не пізніше 22.08.2011 року до 16:00. На конверті має бути зазначено «Тендерна пропозиція на проведення діагностичних інструментальних досліджень 2011».

Реєстратор заявок - Наталія Бакал, керівник адміністративно-операційного відділу, (044) 254 58 40, natali@tl-plus.org.ua.

Тендерні пропозиції, отримані після зазначеного терміну, або надані з порушеннями вищезазначених умов, будуть дискваліфіковані і не будуть прийматися до розгляду.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання з приводу підготовки тендерної пропозиції, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців:

 • Олена Тимошок, менеджер програми, тел. (044) 254 41 44, моб. (050) 727 57 64
 • Антон Сак, координатор, тел. (044) 254 58 40, моб. (063) 858 66 71

Ми заздалегідь дякуємо Вам за участь в тендері.

З повагою,

А.М. Бондаренко, 
Президент організації

Додаткова інформація

 Аплікаційна форма (формат MS Excel, 32K)32.5 Кб