Конкурс на послуги по страхуванню майна

Всеукраїнська благодійна організація «Час життя плюс» оголошує конкурс на послуги по страхуванню майна.

ВБО «Час життя плюс» надалі (Організатор конкурсу) - благодійна організація, місія якої є знизити негативний вплив ВІЛ-інфекції на життя людей та забезпечити гідні умови лікування та життя людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та їх родин.

Метою конкурсу є страхування майна та конструктивних елементів офісного приміщення. Предметом конкурсу є комерційна пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам даного оголошення.

Формат участі у конкурсі – комерційна пропозиція, яка має містити наступну інформацію:

  • Документи, які засвідчують статус заявника - юридична особа, яка правоздатна надавати  послуги страхування майна згідно чинного законодавства України.
  • Страхові ризики  і тарифи  (%).
  • Досвід роботи у сфері страхування майна не менше 3 років, підтверджений документально.
  • Надання переліку постійних клієнтів та партнерів.
  • Об’єкти страхування (будівлі, споруди, виробничі фонди, майно).

Кінцевий термін подання комерційних пропозицій – 28 травня 2012 року.

Комерційні пропозиції мають надійти у друкованому вигляді з підписом уповноваженої особи та засвідчені печаткою організації-заявника на адресу ВБО «Час життя плюс»: вул. Лаврська, 11, м. Київ, 01015.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до нас за телефоном +38 044 254 58 40, контактна особа – Наталія Бакал, керівник адміністративно-операційного відділу.

Результати розгляду комерційних пропозицій, будуть оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайт: http://www.hivtri.org.ua.

До участі у тендері допускаються лише комерційні пропозиції, які повністю відповідають умовам, викладеним у даному оголошенні.

По результатам оцінки комерційних пропозицій Організатором конкурсу буде визначено переможця конкурсу. Оцінювання комерційних пропозицій буде проводитись Організатором конкурсу на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань конкурсу. Винагородою переможцеві конкурсу буде укладення угоди з Організатором тендеру на  послуги страхування майна на умовах, викладених у комерційній пропозиції переможця.