Конкурс на найкращий друкований матеріал

Конкурс на найкращий друкований матеріал з інноваційних практик з надання послуг з лікування, догляду та підтримки

для людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ) в Україні

До уваги керівників ВІЛ-сервісних НУО України, фахівців  та авторів, які працюють в сфері надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ

Вельмишановні колеги,

Від імені Всеукраїнської благодійної організації «Час життя плюс» висловлюємо щиру повагу всім співробітникам урядових та неурядових організацій України за Вашу невтомну працю, лідерство, людську чуйність та небайдужість у справі подолання епідемії ВІЛ-інфекції в Україні.

Дозвольте подякувати Вам за Вашу активну участь в опитуванні регіональних та місцевих урядових та неурядових організацій України, що працюють в сфері надання медичних послуг, догляду та підтримки людям, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ), з метою визначення потреби неурядових організацій у інформаційних матеріалах для використання у роботі проектів з медико-соціального супроводу, догляду та підтримки ЛЖВ.

Нагадуємо, що опитування, яке проводилось протягом жовтня 2011р. – січня 2012р., мало на меті визначити 3 найактуальніших теми для видання друкованих матеріалів інформаційного, методичного або інформаційно-методичного характеру, орієнтованих на цільові групи проектів з надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ, та/або на фахівців, які працюють в сфері надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ.

За результатами опитування окреслено потребу у виданні друкованих матеріалів за 3 темами, які відзначені тими, хто взяв участь у опитуванні, як найактуальніші.

Даним листом запрошуємо Вас до участі у конкурсі на найкращий друкований матеріал з інноваційних практик  для роботи проектів з надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ, клієнтів таких проектів, фахівців ВІЛ-медицини та міждисциплінарних спеціалістів за наступними темами:

 • Післяконтактна профілактика;
 • Інфекційний контроль (профілактика ТБ);
 • Дискордантні та конкордантні пари.

Крім того, визначено, що конкурс має надати перевагу матеріалам за цими темами, але не обмежуватися ними, якщо на конкурс буде подано конкурентоздатні матеріали з інших інноваційних практик в межах сфери надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ.

Таким чином, за згодою ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» було прийнято рішення не обмежувати коло тем для конкурсу на друковані матеріали для проектів з надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ.

Друковані матеріали, які подаватимуться на конкурс, можуть висвітлювати наступні теми (зверніть увагу, що нижченаведений перелік тем є орієнтовним й не обмежує Ваші пропозиції):

 1. ВІЛ та жінка
 2. АРВ-препарати
 3. АРВ-терапія
 4. Взаємодія НУО з іншими організаціями і закладами для ЛЖВ в регіоні
 5. Гепатити та ВІЛ-інфекція
 6. Добровільне консультування та тестування (ДКТ)
 7. Життєвий цикл ВІЛ
 8. Основи консультування при ВІЛ-інфекції
 9. Основні аспекти з організації та проведення груп самодопомоги для ЛЖВ
 10. Особливості роботи ВІЛ+ТБ
 11. Особливості роботи ВІЛ+ТБ+СІН
 12. Паліативна допомога при ВІЛ-інфекції
 13. Прихильність до АРТ
 14. Профеcіограма соціального працівника
 15. Профілактика професійного вигорання
 16. Розкриття статусу при ВІЛ-інфекції

Друкований матеріал може бути поданий в форматі плакату, буклету, брошури, посібника. Обсяг брошури або посібника не може перевищувати 100 сторінок.

Друковані матеріали, подані на конкурс мають носити інформаційний, методичний, інформаційно-методичний характер та бути спрямовані на цільові групи проектів з надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ, та/або на фахівців, які працюють в сфері надання медичної допомоги, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ.

Друкований матеріал може бути поданий як у вигляді макету, так і у вигляді рукопису в електронній формі.

Будь ласка, зверніть увагу на наступне:

За  результатами конкурсу буде відібрано 3 друкованих матеріали з інноваційних практик 

Конкурс передбачає грошову винагороду авторам 3  матеріалів, які переможуть на конкурсі.

Конкурс передбачає друк інформаційних, методичних, інформаційно-методичних матеріалів, що переможуть у конкурсі з зазначенням імен авторів даних матеріалів.

Друковані матеріали, що переможуть у конкурсі, будуть опубліковані не пізніше липня 2012 року та розповсюджені серед організацій та проектів, які надають медичну допомогу, догляд та підтримку для людей, які живуть з ВІЛ.

Для розгляду зібраних пропозицій щодо тематичних матеріалів буде створено конкурсну комісію, до складу якої увійдуть фахівці ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ», ВБО «Час Життя Плюс» та інших організацій. З метою забезпечення якості матеріалів, точності та повноти викладення інформації, до доопрацювання проектів інформаційних матеріалів, що переможуть у конкурсі, буде залучено консультантів-рецензентів з числа експертів Всеукраїнського ресурсного центру з соціально-психологічного супроводу АРТ з досвідом розробки навчально-інформаційних матеріалів у складі: лікар-інфекціоніст, соціальний працівник/кейс-менеджер, психолог.

Для участі у конкурсі, будь ласка, надішліть Ваш(і) інформаційний(і) матеріал(и) разом з реєстраційною формою, що додається до даного листа, на електронну адресу Всеукраїнського ресурсного центру з соціально-психологічного супроводу АРТ ВБО «Час Життя Плюс» info@hivtri.org.ua, в темі електронного листа обов’язково вкажіть «Конкурс «Друковані  матеріали».

Зверніть увагу, у разі, якщо інформаційний матеріал міститиме фотографії, до примірника матеріалу необхідно додати згоду особи або осіб, зображених на фотографії.

Матеріали на конкурс приймаються до 18:00 години 25 червня 2012 року.

Контактна особа: Ольга Тихоненко, керівник Всеукраїнського ресурсного центру,  тел.. (044) 254 41 44, електронна пошта: tihonenko@hivtri.org.ua.

 

Додаткова інформація

 Реєстраційна форма для участі у конкурсі (формат MS Word, 62K)62.5 Кб