Тендер: Проведення інструментальної діагностики (КТ, МРТ, рентген, біопсія) (жовтень 2012 - грудень 2013)

Запрошення до участі в тендері

Назва: Проведення інструментальних діагностичних досліджень (комп ’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, рентген, біопсія)

Дата відкриття тендерного оголошення: 01 жовтня 2012 року
Останній термін подання тендерних пропозицій: 16 жовтня 2012 року

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

Всеукраїнська благодійна організація «Час Життя Плюс» має честь запросити Вас до участі у тендері на проведення інструментальних діагностичних досліджень (комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, рентген, біопсія). Загалом даними послугами планується охопити 750 клієнтів.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ

Тендерна пропозиція складається з розрахункової (бюджетної) частини, яка подається за аплікаційною формою, прикріпленою у додатку до цього оголошення, та описової частини, яка подається згідно вимог до змісту у довільній формі. Невід’ємними додатками до тендерної пропозиції є документи, що засвідчують право відповідно до законодавства України здійснювати діяльність з надання послуг, вказаних в аплікаційній формі, і є обов’язковими до пред’явлення разом з тендерною пропозицією.

Бюджетна частина тендерної пропозиції має бути подана за аплікаційною формою, що додається до цього оголошення. Ціни за окрему послугу повинні бути вказані в національній валюті України.

Встановлена ціна послуги має залишатися фіксованою на період дії договірних відносин.

Описова частина тендерної пропозиції має містити назви та опис технічних характеристик обладнання, на якому проводитиметься дослідження, та речовин для проведення досліджень з контрастом (у довільній формі) за кожним з видів досліджень (КТ, МРТ, рентген, тощо).

Описова частина тендерної пропозиції має містити опис носіїв, на яких видаються результати досліджень, наприклад, плівки, диски, підготовку та типи зразків біопсії (у довільній формі).

Описова частина тендерної пропозиції має містити графік надання послуг (дні і години прийому).

Описова частина тендерної пропозиції має містити форми бланків з результатами досліджень (примірники).

Описова частина тендерної пропозиції має містити умови оплати. За умови наявності типового договору на надання послуг інструментальних досліджень до тендерної пропозиції може бути наданий проект такого договору.

Термін надання послуг: 20 жовтня 2012 року – 31 грудня 2013 року.

Перелік видів досліджень і їх кількість зазначені в аплікаційній формі, яка додається до даного оголошення.

ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ

У разі Вашої зацікавленості, Ваша повністю укомплектована тендерна пропозиція, завірена відповідним підписом та печаткою має надійти на адресу ВБО «Час Життя Плюс»: вул. Лаврська, 11 (колишня – вул. Івана Мазепи, 23), м. Київ, 01015, Україна,  не пізніше 16.10.2012 року до 16:00. На конверті має бути зазначено «Тендерна пропозиція на проведення діагностичних інструментальних досліджень 2012-2013 рр.».

Реєстратор заявок - Наталія Бакал, керівник адміністративно-операційного відділу, (044) 254 58 40, natali@tl-plus.org.ua.

Тендерні пропозиції, отримані після зазначеного терміну, або надані з порушеннями вищезазначених умов, будуть дискваліфіковані і не будуть прийматися до розгляду.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання з приводу підготовки тендерної пропозиції, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців:

Олена Тимошок, менеджер програми, тел. (044) 254 41 44, моб. (050) 727 57 64
Антон Сак, координатор, тел. (044) 254 58 40, моб. (063) 858 66 71


ПРОЦЕДУРА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ

Розкриття тендерних пропозицій Заявників відбудеться:
«22» жовтня 2012 року, о 16 год. 00 хв. за київським часом за адресою: вул. Лаврська,11, м.Київ, 01015

Найбільш економічно вигідна тендерна пропозиція визначається Тендерною комісією ВБО «Час життя плюс» серед тендерних пропозицій, які відповідають умовам цього Оголошення та умовам Тендерної пропозиції, згідно критеріїв оцінки, які зазначені у Тендерній пропозиції.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 10 (десяти) робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 3 (три) дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом оприлюднення на веб-сайті ВБО «Час життя плюс»http://hivtri.org.ua/ у розділі «Конкурси» та шляхом надсилання відповідних повідомлень учасникам тендеру поштою або електронною поштою. Переможцю процедури закупівлі упродовж 3 (трьох) днів, з моменту визначення його переможцем, буде надіслане електронною поштою письмове повідомлення про прийняття його пропозиції.


Ми заздалегідь дякуємо Вам за участь в тендері. 

З повагою,

А.М. Бондаренко,
Президент організації 

Додаткова інформація

 Аплікаційна форма (формат MS Excel, 29K)29.5 Кб