Продовження конкурсу експертів для розробки навчально-тренінгової програми та проведення тренінгів

 

Всеукраїнська благодійна організація «Час життя плюс» продовжує відкритий конкурс експертів для розробки навчально-тренінгової програми та проведення тренінгів із планування та проведення закупівель, постачання, обліку та управління запасами лікарських засобів, призначених для лікування ВІЛ-інфекції та відкритий конкурс експертів для розробки навчально-тренінгової програми та проведення тренінгів із клінічного моніторингу резистентності ВІЛ.

Кінцевий термін прийому заявок – 14 лютого 2014 року. Реєстрація заявок завершується о 17:00 за київським часом. З  детальною інформацією по конкурсу можна ознайомитися у вкладених файлах.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

  1. резюме конкурсанта(ів);
  2. короткий опис змісту навчально-тренінгової програми.

Усі зазначені вище документи надсилаються електронною поштою на адресу: natali@tl-plus.org.ua (у полі «Тема» вкажіть «Резюме – Консультант з надання послуг з розробки навчально-тренінгової програми з клінічного моніторингу резистентності ВІЛ» та/або «Резюме – Консультант з надання послуг з розробки навчально-тренінгової програми з розширення лікування та планування постачання лікарських засобів»).

Резюме, які надійшли пізніше зазначеного терміну, не реєструватимуться і не розглядатимуться.

Звертаємось до Вас з проханням, при можливості, розповсюдити дану інформацію.

Заздалегідь вдячні за співпрацю та підтримку.

З повагою,

Наталія Бакал
керівник операційного відділу

ВБО «Час життя ПЛЮС»
Вул. Протасів Яр, 2Д
м. Київ, 03038, Україна
тел/факс: +38 044 200 28 27

Додаткова інформація

 Конкурс експертів для розробки навчально-тренінгової програми та проведення тренінгів із клінічного моніторингу резистентності ВІЛ252.02 Кб
 Конкурс експертів для розробки навчально-тренінгової програми та проведення тренінгів із планування та проведення закупівель, постачання, обліку та управління запасами лікарських засобів260.49 Кб