Дворяк Сергій Васильович

Дворяк Сергій Васильович - кандидат медичних наук, консультант ВООЗ и UNODC, Представник Європейського регіону в Правлінні Міжнародного СНІД Товариства, Голова Правління Українського інституту досліджень політики щодо громадського здоров'я, член Ради Директорів EUROPAD (Європейської Асоціації лікування опіоїдної залежності) і Ради Редакторів журналу ~2laquo;Залежність від героїну і пов'язані з цим клінічні проблеми».

Український Інститут Досліджень Політики в сфері Громадського Здоров'я, Головою Правління якої Сергій Васильович Дворяк, є лідером в Україні у впровадженні медикаментозного підтримуючого лікування (замісної підтримувальної терапії - ЗПТ) для людей, які споживають наркотичні засоби ін'єкційним шляхом (ЛПНІ).

Сергій Васильович також є виконавчим Директором Євразійської Професійної Асоціації Аддиктивної медицини об'єднує наркологів і аддиктологів з країн колишнього СРСР.

Дворяк С.В. має 50 публікацій в журналах по аддиктології і суспільному здоров'ю.

Проходив навчання з питань психіатрії, аддиктології і суспільної охорони здоров'я в Одеському медичному Університеті, Державному науковому медичному дослідницькому Центрі соціальної і судової психіатрії ім. В.П. Сербского (м. Москва), Університеті Джонса Хопкінса (Балтімор, США), Мережі клінічних досліджень NIDA (National Institute on Drug Abuse and Addiction, Филадельфия, США).

У 2009 - 2010 рр. в якості консультанта UNODC в Центральній Азії розробив 5-річний план дій з надання опіоїдної підтримуючої терапії в Центральній Азії та Азербайджані.

У 2008 році Сергію Васильовичу Дворяку були вручені Сертифікат визнання від імені ООН «На честь визнання лідерства, партнерства і прихильності в області відповіді на епідемію СНІДу в Україні, в 2010 - нагорода Доула і Нісвандер «Марія»за надання інноваційних методів лікування опіоїдної залежності (нагороду вручила американська Асоціація лікування опіоїдної залежності).

У 2011 і 2014 рр. обрано членом Міжнародного товариства по СНІДу (IAS) від Європейського регіону.