Навчальний курс «Коінфекція ВІЛ/ТБ: профілактика, діагностика, лікування» розроблений у тісному співробітництві досвідчених у сфері ВІЛ-інфекції й туберкульозу клініцистів України:
висококваліфікованих лікарів-інфекціоністів Клініки ДУ ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» на чолі з Заслуженим лікарем України Антоняк С.М, і кандидата медичних наук, доцента кафедри фтизіатрії й пульмонології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика Ніколаєвої О.Д.
Даний курс був прорецензований клінічними експертами Міжнародного Центру з освіти та навчання в галузі охорони здоров’я Університету Вашингтон (I-TECH) Університету Вашингтон (Сіетл, США):
- клінічним ад’юнкт-професором відділень алергології, інфекційних хвороб та епідеміології Університету Вашингтон (Сіетл, США) Кристофером Спіттерсом та
- доктором медицини, клінічним ад’юнкт-професором Кристофером Беренсом, який працює у відділах глобальної охорони здоров’я і сімейної медицини й відділенні інфекційних хвороб Університету Вашингтон (Сіетл, США).
 
УНТЦ ВБО «Час Життя Плюс»/Клініка ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» висловлюють подяку I-TECH Університету Вашингтон за підтримку у підготовці навчального курсу й технічну допомогу.
 
 
Мета курсу: вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок практикуючих лікарів з питань надання медичної допомоги пацієнтам з ВІЛ-інфекцією і ТБ/ВІЛ, а також забезпечення якісного супроводу пацієнтів з ВІЛ-інфекцією.
 
Цільова група: лікарі-інфекціоністи, лікарі-терапевти, лікарі-фтизіатри, лікарі загальної практики закладів охорони здоров’я усіх рівнів медичної допомоги, що надається пацієнтам з ВІЛ-інфекцією й туберкульозом в амбулаторних і стаціонарних умовах, лікарі обласних і міських центрів профілактики й боротьби зі СНІДом, КІЗ та кабінетів «Довіра», викладачі до- й післядипломної підготовки медичних працівників усіх рівнів акредитації, медичні сестри й інші фахівці державних і недержавних організацій, залучених до лікування, догляду й підтримки ЛЖВ, організації й супроводу АРТ і протитуберкульозної терапії.
 
Очікувані результати: Підвищення кваліфікації й тематичне вдосконалення фахівців, залучених до лікування, догляду й підтримки ЛЖВ, проведення й супровід протитуберкульозної й антиретровірусної терапії, що призведе до підвищення ефективності й покращення якості надання допомоги ЛЖВ на всіх рівнях в умовах реформування системи охорони здоров’я й децентралізації медичної допомоги.