Навчальний курс «Коінфекція ВІЛ/ВГС» розроблений у співробітництві експертів-клініцистів у сфері коінфекції ВІЛ/ВГС і ВІЛ-інфекції:
  • доктора медицини, клінічного ад’юнкт-професора Кристофера Беренса, який працює у відділах глобальної охорони здоров’я і сімейної медицини й відділенні інфекційних хвороб Університету Вашингтон (Сіетл, США), а також є клінічним експертом Міжнародного Центру з освіти та навчання в галузі охорони здоров’я Університету Вашингтон (I-TECH)
  • доктора медичних наук Сергія Валерійовича Федорченка, завідуючого відділенням вірусних гепатитів клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України»
  • й висококваліфікованих лікарів-інфекціоністів клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» на чолі з Заслуженим лікарем України Світланою Миколаївною Антоняк.
Розробка даного навчального курсу стала можливою завдяки співробітництву Міжнародного Центру з освіти та навчання в галузі охорони здоров’я Університету Вашингтон (I-TECH) та УНТЦ ВБО «Час Життя Плюс»/Клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» в рамках проекту «Розвиток клінічного й управлінського потенціалу служби ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні».
 
Мета курсу: формування (вдосконалення) теоретичних знань і практичних навичок практикуючих лікарів з питань надання медичної допомоги пацієнтам з коінфекцією ВІЛ/ВГС.
 
Цільова група: лікарі-інфекціоністи, лікарі обласних і міських центрів профілактики й боротьби зі СНІДом, КІЗ та кабінетів «Довіра», гепатологи, сімейні лікарі, терапевти, які супроводжують лікування пацієнтів з ВІЛ-інфекцією й гепатитом С, викладачі до- й післядипломної підготовки медичних працівників усіх рівнів акредитації, медичні сестри й інші фахівці державних і недержавних організацій, залучених до лікування, догляду й підтримки ЛЖВ, організації й супроводу противірусної терапії й АРТ.
 
Очікувані результати: підвищення кваліфікації й тематичне удосконалення фахівців, залучених до лікування, догляду й підтримки ЛЖВ, проведення та супроводу противірусної й антиретровірусної терапії, що призведе до підвищення ефективності й покращення якості надання допомоги ЛЖВ на всіх рівнях в умовах реформування системи охорони здоров’я й децентралізації медичної допомоги.