Форма заявки для участі в стажуванні на робочому місці

 
Якщо Ваша професійна діяльність пов’язана з клінічним веденням пацієнтів з ВІЛ-інфекцією та у Вас є бажання/потреба пройти стажування на робочому місці, яке організовує Український національний тренінговий центр ВБО «Час життя плюс» (УНТЦ) будь ласка, заповніть форму нижче.
 
Надана Вами інформація є конфіденційною і розголошенню не підлягає.

Будь-ласка, зверніть увагу:

  • Тривалість стажування – 5 днів.
  • Місце проведення стажувань – відділення ВІЛ-інфекції/СНІДу клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» (з клінічних питань лікування ВІЛ-інфекції у дорослих) та Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» (Центр «Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД») (з клінічних питань лікування ВІЛ-інфекції у дітей).    
  • Витрати, пов’язані з відрядженням на стажування (проїзд, проживання та харчування), забезпечуються УНТЦ.
  • До участі у стажуваннях на робочому місці запрошуються лікарі (інфекціоністи, педіатри та дитячі інфекціоністи), які мають досвід клінічного ведення пацієнтів з ВІЛ-інфекцією.
  • Після відправлення заявки Вашу кандидатуру буде внесено до бази даних, в якій акумулюється потреба в стажуванні.
  • Фахівці УНТЦ будуть узгоджувати з Вами особисто зручність запланованих періодів стажування та можливість Вашої участі в них.
  • В разі неможливості прийняти участь стажуванні в найближчі дати, запропоновані фахівцями УНТЦ, Вам будуть запропоновані інші дати для проходження.
  • Підтвердженням включення Вашої кандидатури до складу учасників стажування є офіційний лист-запрошення на ім’я головного лікаря закладу, в якому Ви працюєте.
 
Всі поля обовязкові для заповнення.
Особиста інформація
Прізвище, ім'я, по батькові
Посада
Спеціальність
Ваш контактний номер телефону
Адреса Вашої електронної пошти
Інформація про заклад
Повна назва закладу, в якому Ви працюєте
Прізвище, ім'я, по батькові головного лікаря
Контактний телефон/факс
Контактна адреса електронної пошти
Оберіть, будь-ласка місце стажування