Основи антиретровірусної терапії (АРТ)

Навчальний курс «Основи антиретровірусної терапії (АРТ)» розроблений у тісному співробітництві досвідчених у сфері ВІЛ-інфекції клініцистів України та США:
висококваліфікованих лікарів-інфекціоністів Клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» на чолі з Заслуженим лікарем України Антоняк С.М., при експертній допомозі доктора медицини, клінічного ад’юнкт-професора Кристофера Беренса, який працює у відділах глобальної охорони здоров’я і сімейної медицини й відділенні інфекційних хвороб Університету Вашингтон (Сіетл, США) і доктора медицини в галузі імунології Емілі Го, лікаря-невролога й викладача Університету Вашингтон, в рамках співробітництва Українського національного тренінгового центру ВБО «Час Життя Плюс» й Міжнародного Центру з освіти та навчання в галузі охорони здоров’я (I-TECH) при Університеті Вашингтону (США)
 
УНТЦ ВБО «Час Життя Плюс»/Клініка ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» висловлюють подяку I-TECH Університету Вашингтон за підтримку підготовки навчального курсу й технічну допомогу.
 
Мета курсу: вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учасників курсу для того, щоб вони могли кваліфіковано призначати й проводити АРТ, а також забезпечувати якісний супровід пацієнтів з ВІЛ-інфекцією.
 
Цільова група: лікарі-інфекціоністи, лікарі-терапевти, лікарі-фтизіатри, лікарі загальної практики закладів охорони здоров’я всіх рівнів медичної допомоги, яка надається пацієнтам з ВІЛ-інфекцією в амбулаторних і стаціонарних умовах, лікарі обласних і міських центрів профілактики й боротьби зі СНІДом, КІЗ та кабінетів «Довіра», викладачі до- й післядипломної підготовки медичних працівників усіх рівнів акредитації, медичні сестри й інші фахівці державних і недержавних організацій, залучених до лікування, догляду та підтримки ЛЖВ, організації й супроводу АРТ.
 
Очікувані результати: підвищення кваліфікації й тематичне удосконалення фахівців, залучених до лікування, догляду й підтримки ЛЖВ, проведення та супровід АРТ, що призведе до підвищення ефективності й покращення якості надання допомоги ЛЖВ на всіх рівнях в умовах реформування системи охорони здоров’я й децентралізації медичної допомоги.