Конкурс на заміщення вакантної посади Координатора тренінгової діяльності

 

ВБО «Час життя плюс» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
Координатора тренінгової діяльності

Обов’язки:

 1. Координація між усіма залученими сторонами діяльності стосовно тренінгів, тренінгів для тренерів, розробки програм проведення тренінгів тощо.
 2. Фасилітація розробки програм тренінгів згідно з цілями та очікуваними результатами.
 3. Координування перекладів тренінгових матеріалів.
 4. Надання зацікавленим сторонам попередніх версій презентацій для тренінгу, збір та узагальненя коментарів від них, фіналізація презентацій спільно тренерами.
 5. Участь у підготовці скликаних керівництвом нарад, у зовнішніх нарадах; представлення тренінгової діяльності та інтересів Організації.
 6. Виконання інших службових доручень в межах професійної компетенції (за потребою).

Вимоги до кандидата:

 1. Вища освіта в соціальній сфері та/або в галузі охорони здоров’я.
 2. Досвід роботи в сфері ВІЛ/СНІД (включаючи роботу у грантопрограмах та організаціях – надавчів грантів у сфері ВІЛ/СНІДу) - від 3 років; робота у міжнародній організації розглядатиметься як перевага.
 3. Рівень комп’ютерних навичок – вільне володіння Outlook, Word, Excel, Power Point тощо.
 4. Вільне володіння українською та англійською мовою (усно та письмово).
 5. Досвід у підготовці первинної звітної документації, звітів про проведену діяльність.

Особисті якості кандидатів:

 1. Аналітичне мислення, спроможність чітко висловлювати свої думки.
 2. Вміння працювати в команді та незалежно/самостійно.
 3. Вміння швидко реагувати та приймати рішення.
 4. Наполегливість, вміння концентрувати увагу на деталях.

Для участі у конкурсі, будь ласка, надішліть резюме українською та/або англійською мовою (зазначивши у темі повідомлення посаду, на яку Ви надсилаєте резюме) на адресу електронної пошти natali@tl-plus.org.ua не пізніше ніж 17.00 18 листопада 2013 року.

Про організацію:

Всеукраїнська благодійна організація «Час життя плюс» зареєстрована  у березні 2001 року та об’єднує громадян України. Організація створена і діє у відповідності з Конституцією України, Законами України «Про благодійництво та благодійні організації», іншими чинними нормативно-правовими актами України та Статутом Організації. Організація діє на засадах добровільності, рівноправності її членів, самоврядування і гласності. Діяльність, яку проводить ВБО «Час життя плюс», спрямована на розбудову кадрового потенціалу системи лікування, догляду і підтримки ЛЖВ в Україні на всіх рівнях надання медичної допомоги та забезпечення якісного, орієнтованого на клієнта соціально-психологічного супроводу ЛЖВ. .Організація з початку своєї діяльності тісно співпрацює з відділенням СНІД Клініки ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України». Місія організації – об'єднання зусиль задля сприяння досягненню рівних можливостей для ВІЛ-позитивних людей їх справедливому та стабільному майбутньому в Україні та підтримка національної політики в сфері ВІЛ/СНІД. Більш детально про діяльність, яку впроваджує ВБО «Час життя плюс», можна дізнатись на веб-сайті
http://hivtri.org.ua/partners/lifetimeplus

Додаткова інформація

 Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади Координатора тренінгової діяльності208.81 Кб