Тимошок Олена Костянтинівна

Тимошок Олена Костянтинівна працює в сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу з 2003 року.
Протягом цього часу є штатним співробітником ВБО «Час життя плюс», яка організує діяльність з медичного та психо-соціального супроводу пацієнтів з ВІЛ-інфекцією, що отримують консультування та лікування на базі відділення СНІДу Клініки Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України.
 
В межах своїх посадових обов’язків має багаторічний досвід діяльності в сфері клінічного моніторингу та моніторингу руху АРВ-препаратів, розробки та координації впровадження проєктів та клінічних досліджень, спрямованих на медичний супровід пацієнтів з ВІЛ-інфекцією з усієї України. Оскільки ВБО «Час життя плюс» та Клініка Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України дотримуються у своїй діяльності мультидисциплінарного підходу, регулярно бере участь у розробці плану закупівель АРВ-препаратів та інших медичних товарів, необхідних для надання медичних послуг пацієнтам відділення СНІДу Клініки (формуючи перелік та кількість товарів, що мають закуповуватись за кошти держбюджету та інших донорів).
 
Тимошок Олена Костянтинівна знайома з процесами збору інформації та підготовкою звітності, яка стосується не тільки медичних товарів, а й безпосередньо пацієнтів, які проходять лікування у відділенні СНІДу Клініки. Починаючи з 2008 року, відповідальна за ведення бази даних пацієнтів, що звертаються до Клініки за консультацією та/або перебувають на лікуванні. Виконуючи обов’язки координатора проєкту з медичного та психо-соціального супроводу, що впроваджується ВБО «Час життя плюс» за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», контролює ведення бази даних клієнтів соціальними працівниками організації, готує звіти до донорських організацій та ДУ «Центр громадського здоров'я МОЗ України» за звітними формами.
 
Протягом вересня 2014 – жовтня 2015 р. Олена Костянтинівна брала участь у розробці формату та підготовці звітів про стан лікування у країнах пост-радянського простору. Дане дослідження впроваджувалось МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» у партнерстві з Європейським Бюро ВООЗ та UNAIDS.
 
Починаючи з червня 2015 р. Тимошок Олена Костянтинівна координує впровадження програми лікування гепатиту С на базі Клініки Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України в рамках проєкту «Розширення доступу до ефективного лікування вірусного гепатиту С через моделі лікування на рівні громад для уразливих груп населення в умовах обмежених ресурсів України», який реалізується Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».
 
За вісімнадцять років своєї діяльності в сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Тимошок Олена Костянтинівна набула досвід організації співробітництва між пацієнтами, закладами охорони здоров’я, управлінськими структурами, активістами з числа людей, які живуть з ВІЛ, державними та неприбутковими організаціями, які працюють в сфері профілактики, лікування, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ.

З 2005 по 2010 роки – тренер-викладач Регіонального учбово-інформаційного центру з проблем допомоги та лікування ВІЛ/СНІД у Євразії для медичного та немедичного персоналу лікувально-профілактичних закладів всіх регіонів України та Республіки Молдова, Казахстану та Таджикистану з питань соціального супроводу та формування прихильності при лікуванні ВІЛ-інфекції та супутніх захворювань.
З 2007 по теперішній час – тренер та наставник Українського національного тренінгового центру ВБО «Час життя плюс».

Досвід роботи з тренінгової діяльності в якості тренера за темами:
  • «Формування здорового способу життя серед військовослужбовців з усіх регіонів України у контексті епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні»
  • «Початок АРТ у дорослих та підлітків»
  • «Поглиблене вивчення  АРТ та опортуністичних хвороб»
  • «АРТ для СІН, які отримують ЗТ»
  • «Початок АРТ у дорослих в умовах виправних закладах»
  • «ТБ/ВІЛ ко-інфекція»