Тренінг для тренерів «Лікування ВІЛ-інфекції у дорослих»

Тренінг для тренерів «Лікування ВІЛ-інфекції у дорослих» розроблений Українським національним тренінговим центром (УНТЦ) ВБО «Час Життя Плюс» у партнерстві з ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України».
 
Тренінговий модуль для навчання тренерів підготовлено в результаті активного співробітництва досвідчених у сфері ВІЛ-інфекції клініцистів – висококваліфікованих лікарів-інфекціоністів Клініки Інституту з досвідченими соціальними працівниками благодійної організації «Час Життя Плюс», які ведуть супровід і надають соціально-психологічну підтримку людям, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ) в Україні.
 
Мета курсу: вдосконалення якості навчання з ключових аспектів лікування ВІЛ-інфекції на основі теорії навчання дорослих в рамках стратегії посилення кадрового потенціалу системи надання медичної допомоги на всіх рівнях, а також супроводу ЛЖВ.
 
Цільова група: лікарі-інфекціоністи, лікарі-терапевти, лікарі-фтизіатри, лікарі загальної практики закладів охорони здоров’я всіх рівнів медичної допомоги, яка надається пацієнтам з ВІЛ-інфекцією в амбулаторних і стаціонарних умовах, лікарі обласних і міських центрів профілактики й боротьби зі СНІДом, КІЗ і кабінетів «Довіра», які мають практичний досвід роботи в сфері лікування й супроводу пацієнтів з ВІЛ-інфекцією не менш ніж 3 роки, пройшли курс тематичного вдосконалення «Основи АРТ» й залучені до проведення навчальних заходів у галузі ВІЛ-інфекції в регіоні.
 
Очікувані результати: підвищення кваліфікації й тематичне вдосконалення спеціалістів, залучених до лікування, догляду та підтримки ЛЖВ (включаючи проведення й супровід АРТ) та до проведення навчальних заходів у галузі ВІЛ-інфекції в регіоні, вдосконалення учасниками тренінгу знань і навичок, необхідних для якісного викладання основних аспектів лікування ВІЛ-інфекції, впровадження оптимальної моделі ефективного викладання, що призведе до підвищення ефективності й покращення якості надання допомоги ЛЖВ на всіх рівнях допомоги в умовах реформування системи охорони здоров’я та децентралізації медичної допомоги.